Rowery są idealnym środkiem transportu, niezależną formą aktywności ruchowej dzieci. Adeptów akademii swimkids zabraliśmy na wyprawę rowerową. przejechaliśmy ścieżką rowerową na zdrojach by następnie udać się do miejscowości .... . Uczestnicy wyprawy wiedzą najlepiej. Razem przejechaliśmy około 20 km. Już niedługo kolejny wyjazd.  

W lutym odbyły się drużynowe MP Gryfickiego w pływaniu. Trudno nie odnieść się do zawodów szkolnych z racji uczestniczących dzieci z Akademii "SwimKids". Trzydzieści sześć osób startujących ze szkół podstawowych, w tym 23 osoby uczą i doskonalą pływanie u nas.

Zimowisko w szklarskiej rozpoczęliśmy, jak w ubiegłych latach od lekkiego rozruchu na miejscowych stokach w Dolinie Szczęścia. Następnie udaliśmy się do północnych Czech by u podnóża szczytu Lysej hory doskonalić jazdę na dwóch deskach.

Miło na donieść, że uczeń Akademii Swimkids wystartował w aquqthlonie organizowanym przez kierownika pływalni w Gryficach w ramach akcji WOŚP. Łukasz był najmłodszym uczestnikiem imprezy. Dzielnie poradził sobie z dystansem pływackim, a następnie biegowym na dystansie 3,5 km. Zmagania jego zostały docenione, otrzymał nagrodę z rąk kierownika pływalni i wiceburmistrza Gryfic. Gratulujemy