Brak śniegu w Karkonoszach to niemożliwe. Rozpoczęliśmy od zjazdów na ...... (uczestnicy wiedzą o co chodzi), następnie przypomnienie podstaw jazdy na nartach i zasad bezpieczeństwa na stoku. Kolejne dni to narty, deski, narty, w przerwie wędrówki piesze i spacery. Chwile relaksu w basenie. Spragnieni aktywności mogli spróbować sił na snow tubingu. Narty biegowe w tym roku jeszcze nie dla nas. Wytrwali kończyli tydzień zjazdowy na puchatku. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i aktywne angażowanie się do zajęć. Rodzicom dziękujemy za zaufanie.

Pierwsze zawody gminne w pływaniu na pływalni w Gryficach. W kategorii szkół podstawowych rywalizowała "Czwórka", "Trójka" i "Toplinki". Impreza odbyła się pod patronatem koordynatora sportu gminnego i kierownictwa pływalni. Szkoły rywalizowały w pływaniu drużynowym, wystawiając reprezentantów w stylu klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym. Zakończenie zmagań to sztafeta w stylu dowolnym dziewcząt i chłopców. Wszystkie wyniki przeliczone zostały na punkty i tak w kategorii roczników 2007 i młodszych pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z "Trójki" i chłopcy z "Czwórki". W roczniku 2005-2006 pierwsze miejsce zajęli chłopcy z "Trójki". Miło nam poinformować, że 16 adeptów pływania to kursanci akademii. Gratulujemy i dziękujemy za współpracę.

    Taka zima w Karkonoszach pamiętana przez nas była 10 lat temu. Piękna pogoda, dużo śniegu, wszystkie trasy zjazdowe naturalnie naśnieżone (nawet "ściana"). Czeskie trasy doskonale przygotowały nas na większe wyzwania. Doświadczenie niektórych osób pozwoliło na jazdę ze Szrenicy. Dodatkowo kulig, opony, sauna i basen, nie zapominając o spacerach dopełniło pobyt w Szklarskiej w tym roku. Dziękujemy za mile spędzony czas. Gratulujemy osiągniętego poziomu umiejętności narciarskich. Zapraszamy za rok

     Kadeci akademii, młodzi ratownicy i ratownicy wystartowali w drugiej edycji Gryfickiego Aquathlonu. W zawodach należało pokonać 200 metrów w wodzie i 3 kilometry po trasie przy pływalni. Wystartowało 37 zawodników. Wśród pań piąte miejsce zajęła Hania, w kategorii mężczyzn na 3 miejsce zajął trener naszych adeptów Marek. Gratulujemy.